top of page

czw., 25 mar

|

Joga Nowica Łan

WIOSENNE OCZYSZCZANIE

W czasie tego spotkania skupimy się na oczyszczaniu ciała i umysłu z tego co nazbierało nam się przez zimę. To najlepszy czas na pracę z obiegiem czynnościowym Wątroby, pobudzeniu krążenia świeżej energii w ciele i przełamaniu zastojów energii Qi.

Registration is Closed
See other events
WIOSENNE OCZYSZCZANIE
WIOSENNE OCZYSZCZANIE

Czas i miejsce

25 mar 2021, 15:00 – 28 mar 2021, 15:00

Joga Nowica Łan, Nowica 1, 38-315, Poland

Guests

O wydarzeniu

Zapraszamy na warsztat jogi, praktykę poprowadzi, instruktorka jogi B.K.S Iyengara - Weronika Wronowska, instruktorka i gospodyni w jednym:)

Zapraszamy do wspólnych posiłków, które przygotuje dla nas terapeuta i dietetyk medycyny chińskiej, pasjonat dobrej i zdrowej kuchni - Piotr Łysoniewski.

Warsztat przeznaczony jest dla każdego, kto poprzez jogę, dobrą kuchnię i zanurzenie się w dzikiej przyrodzie chce nabrać sił, dla praktykujących i początkujących.

W edycji marcowej skupiamy się na pracy z obiegiem czynnościowym Wątroby, oczyszczaniu, pobudzeniu krążenia świeżej energii w ciele i przełamaniu Zastojów energii Qi. Zadbamy również o naszą Krew i pracę z tym wszystkim co ugrzęzło głęboko w naszym ciele fizycznym i mentalnym na przestrzeni ostatnich, zimowych tygodni.

W trakcie warsztatu będziemy pracować jogą wykorzystując asany - pozycje pobudzające wątrobę do pracy i oczyszczenia. Skupimy się na skłonach, skrętach i delikatnych wygięciach do tył, tak by pobudzić organy jamy brzusznej do pracy, będziemy też korzystać z pozycji odwróconych aby zainicjować regenerację organów. Nie są to praktyki magiczne:) to ściśle fizjologiczne procesy, które możemy wspomagać dzięki odpowiedniemu doborowi ćwiczeń. Praktykę asan dopełnią ćwiczenia oddechowe - pranayama. Skupimy się na wzmocnieniu przepony.

Nasze działania prowadzone na płaszczyźnie odżywiania i praktyki jogi uzupełnimy o sesje w naszej nowo wybudowanej saunie, to pomoże oczyścić ciało z nagromadzonych toksyn i uniknąć blokad w wydalaniu ich z organizmu.

Udostępnij

Niebawem: Events
bottom of page