top of page

sob., 08 sie

|

Nowica

Wakacje Jogowe w Nowicy

Warsztat dla każdego, kto poprzez jogę, dobrą kuchnię i zanurzenie się w dzikiej przyrodzie chce nabrać sił, dla praktykujących i początkujących. Dla wszystkich, którzy stęsknili się za beskidzkimi pagórami, szumem potoku, za Nowicą i nami:)

Registration is Closed
See other events
Wakacje Jogowe w Nowicy
Wakacje Jogowe w Nowicy

Czas i miejsce

08 sie 2020, 17:00 – 15 sie 2020, 13:00

Nowica, 38-315 Nowica, Poland

O wydarzeniu

Zapraszam Was do Nowicy, w Beskidzie niskim u podnóża Magury Małastowskiej, do naszego domu na skraju lasu. Zapraszam na tygodniowy warsztat jogi. Zapraszam do wspólnych posiłków, które przygotuje dla nas świetny ludź – spec od świadomego żywienia i terapii dietą Piotrek Łysoniewski.

Warsztat przeznaczony jest dla każdego, kto poprzez jogę, dobrą kuchnię i zanurzenie się w dzikiej przyrodzie chce nabrać sił, dla praktykujących i początkujących.

Dla wszystkich, którzy stęsknili się za beskidzkimi pagórami, szumem potoku, za Nowicą i nami:)

Cena warsztatu obejmuje: - dwie sesje jogi (2h +1.5h) - wyżywienie - medytacje, wykłady i czas na to co będzie nam miłe, podstawy masażu, relaksacje, może tańce, może to czym Wy będziecie chcieli się podzielić. W obozie może wziąć udział 10 osób, tyle mieści dom, sala do praktyki i nasz wspólny stół

Dodatkowo: - będzie można skorzystać z indywidualnych porad żywieniowych, zabiegów akupunktury i masaży.

Joga: Weronika Wronowska https://www.nowicalan.com

Żywienie: Piotr Łysoniewski https://taijitu.pl

Zakwaterowanie: Nowica 1 https://www.nowicalan.com

Koszt: 1600 zł Zapisy proszę przesyłać na maila: verawro@gmail.com Zaliczkę w kwocie 500 zł przesyłamy do 10 dni od zgłoszenia chęci udziału w warsztatach na konto: Weronika Wronowska 88 2490 0005 0000 4000 4477 9671

Udostępnij

Niebawem: Events
bottom of page