top of page

czw., 01 gru

|

Nowica

Joga Druty Pierniki

Najmilsze i najlepsze antidotum na smutną jesienna szarówkę, a może po prostu doskonały pretekst do wypadu w Beskid do naszego wiejskiego, górskiego błogostanu w Nowicy Łan.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Joga Druty Pierniki
Joga Druty Pierniki

Czas i miejsce

01 gru 2022, 17:00 – 04 gru 2022, 14:00

Nowica, Nowica 1, 38-315, Polska

Guests

O wydarzeniu

Zapraszamy Was na Nasz grudniowy Warsztat

W ciągu dnia będziemy rozciągać ciała, prężyć mięśnie i wędrować po beskidzkich szczytach, wieczorami zaś kto Zechce będzie mógł dołączyć do wspólnego siedzenia przy naszym wielkim stole, robienia i zdobienia pierniczków, oraz warsztatów z dziergania na DRUTACH! W Planie: CZAPKA na nadchodzącą srogą zimę :)

CHCEMY BYŚCIE PO NASZYCH WARSZTATACH....

nie tylko byli w dobrej formie fizycznej, nie tylko nakarmieni pysznościami naszej kuchni, nie tylko doładowani energią otaczającej nas tu natury, CHCEMY byście wyjechali z uśmiechami na buziach, z pierniczkami w garści i w nowych czapach na głowach :)

NIE TRZEBA NIC UMIEĆ:)

ani jogi, ani wypiekania słodkości, ani robienia na drutach:) oczywiście wszelkie umiejętności są mile widziane, ale naszą intencją jest by się z wami spotkać, spędzić czas na praktyce jogi oraz wspólnie zrobić coś co umili nam długie jesienne wieczory:) Jak zwykle będzie sporo jogi i jak zwykle będzie ona dostosowana do waszych potrzeb.

JOGA – Weronika

Będziemy praktykować w celu obudzenia ciał, wyrwania z marazmu, pogłębienia zakresów, wzmocnienia i usprawnienia pracy naszych mięśni, powięzi, naszego oddechu, a także spokoju umysłu i równowagi psychiki. Ciało to jedność, o dobrostan tej jedności będziemy dbać. W PLANIE codziennie 1h ćwiczeń oddechowych i 4 h praktyki asan (pozycji jogi) zgodnie z metodą Yengara rozbudowaną i modyfikowaną przez lata mojej drogi jogowej.

KUCHNIA – Justyna

Nakarmi nas Justyna, śniadanie, obiad (zupa i ciasto) i kolacja będą sycić brzuchy, oczy eh wszystkie zmysły. Jedzenie przygotowywane przez Justynę jest źródłem zdrowia, rozkoszy i inspiracji. Posiłki będą wegetariańskie, weganie i bezglutenowcy też się nasycą proszę tylko o wcześniejszą informację

DRUTY – Mania

Mania zawsze gdy się pojawia w naszym domu przywozi ze sobą skarby i tony inspiracji, czasem robimy krywulki z koralików, czasem plączemy bransoletki z muliny. Tym razem będziemy siedzieć gadać i dziergać na drutach, UWAGA Każdy przywozi swoją wełnę i druty, po zgłoszeniu damy wam znać jaką wełnę i jakie druty kupić możecie też pisać do nas byśmy kupiły wam zestaw (min 5 dni przed startem)

PIERNICZKI – Justyna, Mania,Wera

Będziemy szykować i zdobić pierniczki, które mam nadzieję zawisną na waszych choinkach:) pierniczki z lukrem i z okienkami z landrynkowych witraży

GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ WARSZTATY?

W Nowica Łan https://www.nowicalan.com// to nasze miejsce na ziemi nasza przystań w Beskidzie Niskim. Chata stoi na skraju lasu obok łąki potok i las, miejsce jest magiczne. Nowica to nie tylko miejsce, to zjawisko (społeczno-kulturowo-przyrodnicze, mikrokosmos). Nasz dom, my kochamy i wielu naszych gości-przyjaciół podziela to umiłowanie.

PROGRAM

• czwartek

- 17.30 ROZPOCZĘCIE - pierwsza sesja jogi, (jeśli dojedziesz wcześniej będzie na ciebie czekać ciepła sycąca zupa)

- 19.00 ciepła kolacja

- 20.00 spotkanie otwierające warsztat, czapka na drutach - pierwsze koty za płoty

• piątek / sobota

- 7.00-8.00 ĆWICZENIA ODDECHOWE (pranajama)

- 8.00 ŚNIADANIE

- 10.30 - 13.00 JOGA

- 13.00 OBIAD (zupa i ciasto)

- 13-16.30 czas na spacery po górach łąkach i lasach, na masaże i dzierganie czapki na drutach

- 16.30 -18.00 JOGA

- 18.00 kolacja

- 18.30 PIERNICZKOWANIE i DZIERGANIE NA DRUTACH

• niedziela:

- 7.00-8.00 ĆWICZENIA ODDECHOWE (pranajama)

- 8.00 ŚNIADANIE

- 10.30 - 13.00 JOGA

- 13.00 OBIAD

- 14.00 zakończenie i pożegnanie

CENA i ZALICZKA

cena 1000 zł

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłacenie zadatku w kwocie 400zł na nr konta bankowego: 88 2490 0005 0000 4000 4477 9671. Proszę o przesłanie potwierdzenie wpłaty na mail: verawro@gmail.com. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt na ww. adres e-mail lub tel.: 792 744 992.

DOJAZD

- autem jest prosty - GPS wskaże wam drogę,

- transportem publicznym kierujcie się  autobusem do Gorlic lub pociągiem  do Grybowa albo do stacji Gorlice Zagórzany, stąd możemy zorganizować transport (koszt to 70 zł).

KIEDY PRZYJECHAĆ

można przyjechać wcześniej lub zostać dłużej kilka godzin lub dni :) koszt dodatkowego noclegu to 60 zł

DO ZOBACZENIA 

Udostępnij

Niebawem: Events
bottom of page