top of page

sob., 04 mar

|

Nowica

Brzuchy w Pełni Święto Kobiet

Drugi termin warsztatów w Marcu w Nowicy będziemy się dopieszczać i rozpieszczać!!!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Brzuchy w Pełni Święto Kobiet
Brzuchy w Pełni Święto Kobiet

Czas i miejsce

04 mar 2023, 14:00 – 07 mar 2023, 14:00

Nowica, Nowica 1, 38-315, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy Was na Nasz marcowy Warsztat

Zima dopiero przed nami, kilka miesięcy chłodu i ciemności, może myśl o marcowym warsztacie w Nowicy pomoże ci przetrwać te szaro bure dni:) DLATEGO W MARCU w Nowicy będziemy się dopieszczać i rozpieszczać!!! A CO !!!

BRZUCHY W PEŁNI

święto kobiet

BO:

 • dzień kobiet, 8 marca, to mało!!! zapragnęłyśmy przedłużyć ten dzień i zrobić z niego 4 dniowe ŚWIĘTO KOBIET, świętować po naszemu w babskim gronie
 • W PEŁNI bo zaczynamy warsztat w pełnię księżyca, czy wiecie że faza pełni trwa 3-4 dni? czwartek to ostatni dzień macowej pełni.
 • BRZUCHY bo skupimy się na praktyce dla zdrowia brzucha, będziemy ćwiczyć mięśnie (głębokie brzucha, miednicy, przeponę itd) powięzi ale też kontrolę nerwowo-mięśniową aby poprawić:
  • wydolność oddechową płuc - czyli to jak nam się oddycha
  • perystaltykę jelit - czyli to jak nam się trawi
  • kondycję układu moczowego - czyli np. trzymanie moczu
  • kondycję układu rozrodczego - czyli przeciwdziałanie opadaniu np macicy, bolesności miesiączek i wielu innym dolegliwościom
 • BRZUCHY W PEŁNI bo dieta, jaką wam proponujemy na warsztacie to pełnia szczęścia dla naszych brzuchów, ciepło spokój i równowaga.
 • BRZUCHY W PEŁNI - ŚWIĘTO KOBIET bo to warsztat dla kobiet, bo będziemy sobie dogadzać, jogą, masażami, może malowaniem pazurków, może robieniem na drutach, szykujemy dla was sporo atrakcji, z których po prostu wybierzesz to co lubisz. Bo zajmiemy się brzuchami z troską, tak aby każda z nas wiedziała co robić, by naszym brzuchom było lepiej na co dzień.

Najmilsze i najlepsze antidotum na smutną jesienna szarówkę, a może po prostu doskonały pretekst do wypadu w Beskid do naszego wiejskiego, górskiego błogostanu w Nowicy Łan.

W ciągu dnia będziemy rozciągać ciała, prężyć mięśnie i wędrować po beskidzkich szczytach, wieczorami zaś kto Zechce będzie mógł dołączyć do wspólnego siedzenia przy naszym wielkim stole, robienia i zdobienia pierniczków, oraz warsztatów z dziergania na DRUTACH! W Planie: CZAPKA na nadchodzącą srogą zimę :)

CHCEMY BYŚCIE PO NASZYCH WARSZTATACH....

nie tylko byli w dobrej formie fizycznej, nie tylko nakarmieni pysznościami naszej kuchni, nie tylko doładowani energią otaczającej nas tu natury, CHCEMY byście wyjechali z uśmiechami na buziach, z pierniczkami w garści i w nowych czapach na głowach :)

NIE TRZEBA NIC UMIEĆ:)

ani jogi, ani wypiekania słodkości, ani robienia na drutach:) oczywiście wszelkie umiejętności są mile widziane, ale naszą intencją jest by się z wami spotkać, spędzić czas na praktyce jogi oraz wspólnie zrobić coś co umili nam długie jesienne wieczory:) Jak zwykle będzie sporo jogi i jak zwykle będzie ona dostosowana do waszych potrzeb.

JOGA – Weronika

Będziemy praktykować w celu obudzenia ciał, wyrwania z marazmu, pogłębienia zakresów, wzmocnienia i usprawnienia pracy naszych mięśni, powięzi, naszego oddechu, a także spokoju umysłu i równowagi psychiki. Ciało to jedność, o dobrostan tej jedności będziemy dbać. W PLANIE codziennie 1h ćwiczeń oddechowych i 4 h praktyki asan (pozycji jogi) zgodnie z metodą Yengara rozbudowaną i modyfikowaną przez lata mojej drogi jogowej. 4 h podzielone na dwie sesje to optymalny czas by w praktyce odnaleźć spokój i zrozumienie by znaleźć równowagę pomiędzy wysiłkiem i regeneracją, medytacją w ciszy i w ruchu, a także by odnaleźć czas na zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi

KUCHNIA – Justyna

Nakarmi nas Justyna, śniadanie, obiad (zupa i ciasto) i kolacja będą sycić brzuchy, oczy eh wszystkie zmysły. Jedzenie przygotowywane przez Justynę jest źródłem zdrowia, rozkoszy i inspiracji. Posiłki będą wegetariańskie, weganie i bezglutenowcy też się nasycą proszę tylko o wcześniejszą informację.

DRUTY/ PAZURY/ ROZKOSZE – Mania

Mania zawsze gdy się pojawia w naszym domu przywozi ze sobą skarby i tony inspiracji, czasem robimy krywulki z koralików, czasem plączemy bransoletki z muliny. Tym razem będziemy siedzieć gadać i malować pazury i dziergać na drutach,  UWAGA przywozicie swoje sprzęty i włóczki lub piszecie do mnie bym zamówiła wam co potrzeba (będę wysyłać szczegółowe inf bliżej warsztatu)

PROGRAM

czwartek

- 17.30 ROZPOCZĘCIE - pierwsza sesja jogi, (jeśli dojedziesz wcześniej będzie na ciebie czekać ciepła sycąca zupa)

- 19.00 ciepła kolacja

- 20.00 spotkanie otwierające warsztat, pierwsze koty za płoty

piątek / sobota

- 8.00 - 8.30 ĆWICZENIA ODDECHOWE (pranajama)

- 8.30 - 10.30 JOGA ćwiczenia budujące siłę

- 10.30 ŚNIADANIE

- 12.00 - 13.00 MEDYTACJA I JOGA NIDRA

-13.00 OBIAD (zupa i ciasto)

- 13.30 - 17.00 czas na spacery po górach łąkach i lasach, na masaże i dzierganie czapki/kapci na drutach i malowanie paznokci

- 17.00 -18.00 JOGA sesja regeneracyjna

- 18.00 kolacja

- 18.30 DZIERGANIE NA DRUTACH, gadanie czytanie książek, a może macie pomysł co najbardziej chciałybyście w tym czasie zrobić,

• niedziela:

- 8.00 - 8.30 ĆWICZENIA ODDECHOWE (pranajama)

- 8.30 - 10.30 JOGA ćwiczenia budujące siłę

- 10.30 ŚNIADANIE

- 12.00 - 13.00 MEDYTACJA I JOGA NIDRA

-13.00 OBIAD (zupa i ciasto)

- 14.00 zakończenie i pożegnanie

CENA i ZALICZKA

cena:

wczesna wpłata całości do 31 grudnia 1000 zł

rezerwacja i wpłata po 31 grudnia 1200 zł;

PROMOCJE na KOLEJNY warsztat: minus 100 zł na drugi warsztat w tym samym roku i minus 200 na trzeci i czwarty warsztat w tym samym roku.

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłacenie bezzwrotnej przedpłaty 400 zł na nr konta bankowego:

88 2490 0005 0000 4000 4477 9671 (Weronika Poller).

Proszę o przesłanie potwierdzenia wpłaty na mail: verawro@gmail.com. lub tel.: 792 744 992

JEŚLI MACIE JAKIEŚ PYTANIA, PISZCIE LUB DZWOŃCIE :)

DOJAZD

- autem jest prosty - GPS wskaże wam drogę,

- transportem publicznym kierujcie się  autobusem do Gorlic lub pociągiem  do Grybowa albo do stacji Gorlice Zagórzany, stąd możemy zorganizować transport (koszt to 70 zł).

KIEDY PRZYJECHAĆ

można przyjechać wcześniej lub zostać dłużej kilka godzin lub dni:) koszt dodatkowego noclegu to 60 zł

DO ZOBACZENIA

Udostępnij

Niebawem: Events
bottom of page