dom_zima_edited.jpg

BYCIE TU

Kto jest w domu dba o niego! Kiedy tu jesteś zapraszam abyśmy wspólnie troszczyli się o dobrostan tego miejsca. Możesz pomóc w ogrodzie albo przy rąbaniu drewna, często też wspólnie gotujemy. Jeśli potrzebujesz samotności i odcięcia się od robienia rzeczy razem, znajdziesz tu miejsce i na to.

 

DOM

Dom jest duży i dobry, z przestrzenią do hasania i oddechu i masą zakamarków gdzie można się skryć. 5 pokoi do spania, wspólna kuchnia z piecem, salon z ciepłym zapieckiem i pianinem do brzdąkania, antresola z siatkami, w których można leżeć jak w pajęczej sieci, balkon z hamakiem, no i weranda – mega ważny punkt w domowej czasoprzestrzeni. Aaa i oczywiście studio jogowe i ogród i łąka i potok i las.

pokoj_4_edited.jpg
detale9.jpg
detale8.jpg
ZAJAC.jpg
detale_.jpg
IMG_1197.jpg
pokoj5.jpg
WW.jpg
 

SPANIE

Kosztuje 40-60 zł od ludzia, ale możesz zapłacić dowolnie więcej i dowolnie mniej.

Cena zależy od twojej hojności, albo inaczej możliwości twojego portfela, twojej głowy i serca:) 

4 pokoje na górze niektóre minimalistyczne (materac na podłodze z desek i ZEN w powietrzu) inne z meblami mix designerskiej stolarki z PRLowskim odzyskiem. Na dole pokój z kominkiem, za karę z meblami z Ikei ;) 

Łazienki mamy dwie, wspólne, z prośbą by szanować wodę, bo żal wodę źródlaną przelewać do ścieku.

 

DZIAŁANIE I NIEDZIAŁANIE

IMG_2793.jpg

KARMAJOGA - PRACOWANIE

Rwanie chwastów w ogrodzie, czy machanie siekierą może dać więcej niż medytacja czy terapia.  Dlatego zapraszam was do działań, które pomogą zmęczyć ciało i uspokoić myśli. Karmajoga to ścieżka rozwoju poprzez pracę.

pies_edited.jpg

JOGA - POZNAWANIE

Yoga chitta vritti nirodha. 

Joga - zatrzymanie poruszeń świadomości. Usiądź na kamieniu przy potoku, pozwól żeby szum wody i gadanie wiatru zabrały z głowy to co niepotrzebne. Obserwuj swój oddech i poznawaj ciało w praktyce asan. 

detale6.jpg

LENIUCHOWANIE I HOPSANIE

Miejsce sprzyja niespiesznym rozważaniom nad sensem wynurzania się z hamaka lub celowością zwlekania się z kocyka rozłożonego na łące, czy nad potokiem. A jak kogoś rozpiera energia to niech wsiada na rower, na biegówki, albo na konia w Gładyszowie, albo chlup do zalewu.

 

GOTOWANIE

Kuchnia jest duża i wspólna, z wielkim piecem ale i kuchenką, piekarnikiem i wszystkim co potrzebne by ugotować dobre jedzenie. Zwykle nie gotujemy dla gości, częściej z gośćmi podjadając plony ogródkowe i kozi ser, który dostaję za jogę.

szama_2.jpg
 

NIEBAWEM

 • WIOSENNE WZMACNIANIE
  czw., 13 maj
  Joga Nowica Łan
  13 maj, 15:00 – 16 maj, 15:00
  Joga Nowica Łan, Nowica 1, 38-315, Poland
  Share
 • WIOSENNE OCZYSZCZANIE
  czw., 25 mar
  Joga Nowica Łan
  25 mar, 15:00 – 28 mar, 15:00
  Joga Nowica Łan, Nowica 1, 38-315, Poland
  W czasie tego spotkania skupimy się na oczyszczaniu ciała i umysłu z tego co nazbierało nam się przez zimę. To najlepszy czas na pracę z obiegiem czynnościowym Wątroby, pobudzeniu krążenia świeżej energii w ciele i przełamaniu zastojów energii Qi.
  Share
 

KONTAKT

Często jesteśmy poza zasięgiem więc najlepiej kontaktuj się pisząc na whatsappie, messengerze lub na maila.
Konto bankowe: 88 2490 0005 0000 4000 4477 9671

Weronika Wronowska
Nowica 1
38-315, Nowica

0048 792 744 992

 • Facebook
DSC_0027.JPG